właściwości materiału izolacyjnego

Dlaczego właśnie izolacje ?

Nasza w firma powstała w odpowiedzi na postępujący rozwój w zakresie nowoczesnych izolacji termicznych.

Postanowiliśmy zająć się tematem w odpowiedzi na coraz większe zainteresowanie rynku tą formą ocieplania naszych domów, która z uwagi na swoje ogromne zalety, dosłownie przez cały rok, pozwala zaoszczędzić wiele pieniędzy jak i dbać o nasze środowisko

Jesteśmy certyfikowaną firmą do wykonywania tego typu prac. Staramy się odpowiadać na Państwa potrzeby.

Nasze izolacje wykonujemy ze sprawdzonych na rynku, i bardzo dobrych jakościowo materiałów, takich jak Isofloc, Thermofloc,KNAUF, Siga i innych.

A zatem postawiliśmy na jakość,

którą Państwu oferujemy.

Thermofloc
Celuloza firmy Thermofloc

Materiał izolacyjny THERMOFLOC produkowany jest z czystego i wysortowanego papieru gazetowego z dodatkiem surowców mineralnych w celu zakonserwowania i zapewnienia ochrony przeciwpożarowej.

Certyfikowany wewnętrzny i zewnętrzny system kontroli jakości gwarantuje, że produkt odpowiada najwyższym europejskim wymaganiom jakościowym. Jest to udokumentowane w Europejskim Dopuszczeniu Technicznym ETA-05/0186.STEICO
Włókna drzewne firmy STEICO

Grupa STEICO to korporacja o ogólnoświatowym zasięgu, głównym udziałowcem jest spółka STEICO SE. Produkuje szeroką paletę materiałów izolacyjnych z włókna drzewnego.

Włókna STEICO Zell posiadają Europejską Aprobatę Techniczną ETA-12/0011 i międzynarodowe certyfikaty świadczące o ekologicznym i przyjaznym dla środowiska materiale.